Haberler

“Tribünlerin dolduğu, futbolun ilgiyle takip edildiği günleri hayal ediyoruz.”

Keşan’da faaliyetlerini sürdüren spor kulüplerinin temsilcileri, 28 Ekim 2019 Pazartesi günü bir araya gelerek ortak bir basın açıklaması yaptı.
Keşanspor Kulübü Lokali’nde gerçekleştirilen ve saat 12.30’da başlayan basın toplantısına; Keşan Genç Orduspor Kulübü Başkanı Fatih Uygun, Keşan İdmanyurduspor Kulübü Başkanı Taner Karatepe, Keşan Kültürspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Tufan Gündoğar, Keşan Anafartalarspor Kulübü Başkanı Salih Kirezci, Keşan Gücüspor Kulübü Başkanı Fahrettin Savcı katıldı.
Toplantıda konuşan Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin, “Keşanspor Kulübümüz bilindiği üzere bir süredir faal değildi. Dernek statüsünde devam eden ancak Federasyon tarafından tescil olmamış futbol şubesi, kapatılmış bir kulübümüzdü. Uzun yıllar içerisinde hem taraftarımız hem bölgemizin özlediği, özlemle de beklediği Keşanspor’un geri dönüşü, yeniden Keşanspor’un sahaya gelişi bizim için son derece önemli, anlamlı bir o kadar da heyecanlı bir durum. Bu anlamda Keşan’ın, Keşanspor ile beraber tüm kulüplerinin bir arada olduğunu, birlikte olduğumuzu göstermek istedik. Sadece Keşanspor değil, tüm kulüplerimiz için aynı duyguları paylaşıyoruz.
Keşan’da sporun gelişimi için önemli fedakarlıklar yapılıyor. Ciddi emekler veriliyor. Bunun farkındayız. Bu fedakarlıklarla beraber, ‘Birbirimizin yükünü azaltmak, yükünü paylaşmak anlamında nasıl faydalı olabiliriz’i düşünerek bir araya gelmiştik. Ve bugün son derece anlamlı bir birlikteliği ortaya koyuyoruz. Tribünleri dolduran taraftarların olduğu, futbolun ilgiyle takip edildiği bir ortamı hayal ediyoruz.” şeklinde konuştu.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlayan spor kulüplerinin temsilcileri, 3 Kasım 2019 Pazar günü oynanacak Keşan İdmanyurduspor – Keşan Anafartalarspor maçına, tüm taraftarları ve Keşan halkını davet etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu