Haberler

TREDAŞ’tan Büyük Cami Mahallesi ve bazı köylere “planlı kesinti” uyarısı

TREDAŞ (Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Keşan İşletme Bölge Başmühendisliği’nden yapılan açıklamada; 7 Mart 2021 Pazar günü Keşan’a bağlı Büyük Cami Mahallesi’nin bazı sokakları ile Yeniceçiftlik, Akçeşme, Boztepe, Türkmen köyleri ve İpsala’ya bağlı Korucuköy ile bölgedeki diğer tesislerde planlı kesinti uygulanacağı bildirildi.

“TREDAŞ Tesis Yatırım ve Bakım Onarım Çalışmaları” kapsamında;
07 Mart 2021 Pazar günü saat 09:30 ile 11:30 arasında Keşan’a bağlı; TR 1/60 Kıvanç yapı, TR Bölgesi Büyük Cami Mahallesi Havuz Sokak, Kartal Sokak, Mete Sokak ve bölgedeki diğer tesislere..
07 Mart 2021 Pazar günü saat 12:00 ile 12:30 arası; Keşan’a bağlı; Yeniceçiftlik, Akçeşme, Boztepe, Türkmen köyleri ile İpsala’ya bağlı; Korucuköy ve bölgedeki diğer tesislere elektrik verilemeyecek.

TREDAŞ’tan yapılan açıklamada abonelere; elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması ve jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcılarını açmaları konusunda uyarıda bulunularak, kesintisi hakkında daha geniş bilgi almak isteyenlerin 186 numaralı telefon hattına başvurmaları istendi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu