Haberler

Ticaret Borsası Başkanı Necmi Kaymaz, ‘Bunu Konuşalım’ın bugünkü konuğu

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” da bu haftanın konuğu Keşan Ticaret Borsası Başkanı Necmi Kaymaz olacak.

Moderatörlüğünü Cavit Deniz‘in üstlendiği ve bugün saat 13.30’da başlayacak programa yaklaşan kurban bayramı öncesinde Keşan Mezbahasında alınan önlemler, bölge hayvancılığı ve 1 Temmuz itibariyle ürün alımına başlayan LİDAŞ‘ın tarımdaki yeri ve önemi konuşulacak.

22 Temmuz Çarşamba (bugün) 13.30’da başlayacak ve canlı yayınlanacak programa dinleyiciler, 0549 537 26 36 whatsapp hattına sesli ya da yazılı mesajlarını gönderebilecekler. Aynı zamanda programın tekrarı da, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebilecek ve bunun yanıda program kayıtlarının ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı