Haberler

THY uçağı, en büyük Türk Bayrağı’nı havada nakşetti

Türk Hava Yolları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında gökyüzünde dünyanın en büyük Türk bayrağını çizdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, koronavirüs nedeniyle maalesef bu yıl pencerelerden ve internet üzerinden kutlanabiliyor. Kimsenin evden çıkamadığı bu günde, Türk Hava Yolları güzel bir adım attı.

“Türkiye?nin bayrak taşıyıcı havayolu olarak, gökyüzünde dünyanın en büyük Türk bayrağını açıyoruz!” şeklinde açıklama yapan THY, Türkiye üzerinde büyük bir Türk bayrağı çizdi.
Boeing 777-3F2 uçağın izlediği rota ile çizilen Türk bayrağı, Ankara, Kayseri ve Çorum rotasını izleyerek, kısa süre içerisinde tamamlandı.


Uçuş takip verilerinin yer aldığı canlı hava trafiği sitesi “Flightradar24” üzerindeki radar görüntülerinde, THY uçağının İç Anadolu Bölgesi’nin semalarında Türk bayrağını simgeleyen ay ve yıldızı çizdiği görüldü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı