Haberler

Tekel Meydanı’nın adı değişiyor..

Keşan Belediye Meclisi’nin gündemine gelen, MHP’nin Merhum Genel Başkanı Alparslan Türkeş adının Keşan’da bir caddeye verilmesi konusu bugün görüşülerek karara bağlandı. Meclis, oy çokluğu ile “Tekel Maydanı”nın adının “Alparslan Türkeş Meydanı” olarak değişmesine karar verdi.

Keşan Belediye Meclisi’nin bugün (5 Mart 2020 Perşembe) gerçekleştirilen ve şu sıralarda hala devam eden Mart ayı oturumunda 5. gündem maddesi olarak meclisin gündeminde bulunan “Milliyetçi Hareket Partisi Keşan İlçe Yönetiminin, İlçemiz mevcut Tekel Meydanının isminin <Alparslan TÜRKEŞ MEYDANI> ve Demirciler Caddesinin <Alparslan TÜRKEŞ Caddesi> olarak değiştirilmesi hususundaki talep dilekçesinin görüşülüp onaya sunulması.” maddesi, meclisin onayına sunuldu ve buna göre Tekel Meydanı’nın adının oy çokluğu ile <Alparslan TÜRKEŞ MEYDANI> olarak değiştirilmesine karar verildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı