Genel

Suzan Kardeş ve Serkan Çağrı’dan, KİSEV’in “Sen de 1 Çocuk Giydir” kampanyasına destek

1. Hıdırellez ve Dallık Festivali’nde Keşan’da sahne alan ve başarılı performansları ve duyarlılıkları ile tüm Türkiye’de gönüllerde taht kuran örnek sanatçılar; Suzan Kardeş ve Serkan Çağrı; KİSEV (Keşan İyilik Sağlık ve Eğitim Vakfı)’in “Sen de 1 Çocuk Giydir” kampanyası kapsamında Kurban Bayramı’nda dağıtılmak üzere 57 çocuğa giysi desteğinde bulundu.

KİSEV Kurucu üyeleri; 10 biner TL’lik bağışlarıyla kampanyaya destek verip 350 TL bedelli 57 giysi paketinin çocuklarla buluşmasına vesile olan Suzan Kardeş ve Serkan Çağrı’ya teşekkür etti.

KİSEV Kurucu üyeleri, Suzan Kardeş ve Serkan Çağrı’nın desteklerinin çok anlamlı ve örnek teşkil eden bağışlar olduğunun altını çizerek; Keşan ve bölge halkından ekonomik durumları nispetinde, Kardeş ve Çağrı gibi kampanyaya destek olmaları yönünde çağrıda bulundu.

KİSEV’den yapılan açıklamada; çocukların yüzlerinin gülmesi ve mutlu olmalarının amaçlandığı kampanya kapsamında yapılan bağışlarla, sadece çocukların değil onların ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan ailelerinin de yüzlerinin güleceğini ifade edildi.

Çocukların bayram sevincine ortak olmak isteyen tüm hayırseverlerin desteğini beklediklerini kaydeden KİSEV Kurucu üyeleri; “Çocukların kalbine dokunup, onların yüzlerini güldürmek istiyoruz. Allah’ın izniyle çocuklarımız bayramı güzel kıyafetleriyle karşılayacak. Bu anlamda bizlerden desteğini esirgemeyip kampanyamıza katılacak tüm hayırseverlere, ayrı ayrı ve yürekten çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu