Turizm

Sosyal medya fenomenleri ve ulusal radyocular Çanakkale’de kamp yaptı

Turan, Ülkemizin önemli radyo programcılarını ve sosyal medya fenomenlerini ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduk. Bu tarz etkinliklerin olması şehrin tanıtımına da katkı sunuyor. Misafirlerimizin geziye ilişkin paylaşımları milyonlarca takipçiye ulaşacak.


Ulusal radyo programcıları ve sosyal medya fenomenleri Çanakkale’ye turistik ziyarette bulunarak kamp yaptı.

AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Çanakkale’nin barındırdığı doğal güzellikleri, kadim tarihi, destansı zaferleri ile bir çekim merkezi olduğunu söyledi.

Şehrin, kamp tutkunları için de eşsiz bir alan olduğuna işaret eden Turan, “Çanakkale’miz her alanda olduğu gibi turizm alanında da önemli bir cazibe merkezi. Yatırımlarımız ve projelerimizle Çanakkale’mizin turizm potansiyelini ortaya çıkarmakta kararlıyız. Tüm dünyada olduğu gibi pandemi süreci sektörü olumsuz etkilese de yine de şehrimize turistlerin gelmeye devam etmesi son derece kıymetli. Ülkemizin önemli radyo programcılarını ve sosyal medya fenomenlerini ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduk. Bu tarz etkinliklerin olması şehrin tanıtımına da katkı sunuyor. Misafirlerimizin geziye ilişkin paylaşımları milyonlarca takipçiye ulaşacak. Herkesi şehitler ve destanlar diyarı Çanakkale’mizi görmeye davet ediyoruz.” dedi.

Bülent Turan, konukların Ezine ilçesine bağlı Dalyan köyündeki Pembe Göl’de çadır kamp kurup, Alexandria Troas Antik Kenti’ni gezdiklerini, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel‘den de yöre hakkında bilgi aldıklarını sözlerine ekledi.

Kampa katılan isimler:

Adem Metan / Radyo D Programcısı
Hopdedik Ayhan /Radyo Turkuaz Programcısı
Umut Öztürk / Radyo 7 Programcısı
Mehmet Aydın / TGRT Haber Sipikeri
Fatih Uslu / Radyo D Programcısı
Polat Labar / Radyo D Programcısı
Abdurrahman Uzun / Türkiye Haber Merkezi Genel Yayın Yönetmeni/Sosyal Medya Fenomeni
Kadir Doğrubakar / Odun Herif Twitter Fenomeni
Muhammed Zeren / Dna Digital Ajans Başkanı
Kemal Ekşioğlu / Sosyal Medya FenomeniFatih Yıldız Can / Belgesel Yönetmeni
İzzettin Uluışık / Gafebesi – Sosyal Medya Fenomeni
Murat Soydan / Sosyal Medya Fenomeni
Mehmet Ali Karahan / Malidesidero – Sosyal Medya Fenomeni
Eray Efe /Argostroloji – Sosyal Medya Fenomeni

Kaynak: AA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu