Haberler

Sebepsiz yere yumruk atınca, çarşı karıştı

Keşan’da akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen şahıs, çarşı merkezinde 3 kişiyi yumrukladı. Çevredekilerin oldukça sert tepkisiyle karşılaşan şahıs, öfkeli kalabalığın elinden çevredeki vatandaşların araya girmesiyle kaçtı. Vatandaşlar duruma isyan etti.

Olay 11 Ağustos Salı günü Tayyip Akalın Caddesi üzerinde meydana geldi. Çarşı merkezi tarafından gelen yarı çıplak bir kişi, herhangi bir sebep olmadan orada bulunan iki kişiyi bir anda yumruklamaya başladı. Aldıkları sert darbelerle yere düşen mağdurların yanından çevredekilerin tepki göstermesi üzerine uzaklaşmaya başlayan akli dengesi dengesi yerinde olmayan şahıs, bu sırada bir kişiyi daha yumruklayarak yoluna devam etti.Yaşanan durum üzerine saldırgan şahsa sert tepki gösteren vatandaşlar, şahsın üzerine yürüdü ve bu sırada arbede yaşandı. Bu sırada sesleri duyan caddenin diğer yakasındaki bir grup vatandaş ise ‘Onun dengesi yerinde değil, vurmayın’ diyerek araya girdi ve şahsın oradan uzaklaşmasına yardımcı oldu.
Bu sırada darp edilen 3 kişiden birinin oğlu olduğu anlaşılan bir kişi de ‘Kim vurdu babama’ diyerek, saldırganı aradı ancak kendisi oradan çoktan uzaklaşmıştı.


Olaya polis ekipleri müdahale etti.
Şikayetçi mağdurları ve yakınlarını dinleyen polis, mağdurların ifadelerini aldı.


Akli dengesi yerinde olmayan kişinin yumruklu saldırısına tanık olan vatandaşlar, ‘Bu kişi daha öncede çırılçıplak soyunup diğer insanları rahatsız etmişti, burada yumruk atmayabilir elinde bir şey de olabilirdi. Çarşı ortasında kendisine bebeği çocuğu olan bir kadın da denk gelebilirdi. Bu kişinin derhal gözetim altına alınması gerek” diyerek yaşanılan duruma isyan etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu