Ekonomi

Şapçı: “Bölgemize büyüme ve gelişme kazandırma konusunda kararlıyız

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Trakya Oda ve Borsa Başkanları ile 3 ağustos salı günü Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan istişare toplantısında bir araya geldi.

TBMM Başkanı Sayın Prof. Dr. Mustafa Şentop ile gerçekleştirilen istişare toplantısında, Trakya Oda ve Borsa Başkanları’nın yanı sıra Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Ak Parti Tekirdağ Milletvekilleri; Mustafa Yel, Çiğdem Koncagül, Ak Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin de hazır bulundu.

Başkan Şapçı: ‘’Bölgemize Önemli Ölçüde Ekonomik Büyüme ve Geliştirme Kazandırma Konusunda Kararlıyız’’

İstişare toplantısı sonrası konuşan Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, ‘’Toplantımızda bölgemizin önemli sorunlarına çözüm bulmak başta olmak üzere  Hamzadere Bölgemizin tarım, turizm havzasına katkı sağlayacak ve bölgede katma değer yaratacak planlamalarımızla ilgili taleplerimizi Sayın Meclis Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Şentop’a ilettik. Keşan Ticaret ve Sanayi Odası olarak Keşan ve İpsala Ticaret Borsalarımızla birlikte üretim, yatırım, istihdam ve ihracat konularında bölgemize önemli ölçüde ekonomik büyüme ve gelişme kazandırma konusunda kararlıyız. Bölgemizin bir çok yatırıma ev sahipliği yapacağına inancımız tamdır. Bölgemizin Milletvekillerinin de katıldığı, Meclis Başkanımız Sayın Prof. Dr. Mustafa Şentop ile gerçekleştirdiğimiz istişare toplantımızın bölgemize katkı sağlamasını temenni ediyor, bölgemizi en ileriye taşıyacak adımları gerçekleştirmek için söz veriyoruz’’ Dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu