Haberler

Recep Tarhan Diş Polikliniği, eski hastanedeki yerinde hizmete başladı

Recep Tarhan Diş Polikliniği, yeni yeri olan Keşan eski Devlet Hastanesi Binası, B blokta giriş katında hizmet vermeye başladı.
Polikliniğin açılış törenine Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Devlet Hastanesi Başhekim Vekili Op. Dr. Ahmet Alparslan, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Hakan Çetin, İşadamı Oktay Tarhan ve sağlık personeli katıldı.
Poliklinik, yeni yerinde 10 diş ünitesi ve 8 personel ile hizmetlerine devam edecek. Açılış konuşmasında hastane hizmetlerinin her geçen gün arttığına dikkat çeken Başhekim Op. Dr. Ahmet Alparsan, “Arkadaşlarımızdan 7’si hastanemizde, 1’i de, İpsala’da devamlı olarak görevlidir. Ayrıca, polikliniğimize 1 diş hekimimiz daha yakın zamanda gelecektir. Böylece, 9 diş hekimi ile bölgemizde hizmet verilecektir. Arkadaşlarımızın iyi hizmetler verdikleri için, çok yakın zaman içerisinde Ağız Diş Sağlığı Merkezi ihtiyacımız doğacaktır. Verilen bir hizmetin sürdürülebilir olması için en güzel yöntem, sürdürülebilir olmasıdır. Şuanda, bulunduğumuz bina böyle bir hizmet vermeye uygundur.” dedi.Reklam

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu