BölgeKeşan

Muhtar adayı Gökhan Akça azalarını tanıttı

Aşağı Zaferiye Mahallesi Muhtarlığına adaylığını açıklayan Gökhan Akça, bugün düzenlediği kahvaltılı toplantıda azalarını tanıttı.

İlkim Event Toplantı & Balo Salonu’nda düzenlenen kahvaltı, saat 10.00’da başladı.

Kahvaltıya, Akça‘nın azaları ile basın mensupları katıldı.

Kahvaltının ardından açıklama yapan Akça“Doğup, büyüdüğüm, esnaflık yaptığımız Aşağı Zaferiye Mahallemize hizmet etmek için ‘biz de varız’ demek için ekibim ve ben adaylığımızı açıklıyoruz. Mahalle halkımız takdir eder ve bizlere mührü almayı nasip ederse, mahalle halkının muhtarlığın farkını hissedeceği bir dönemi hep beraber yaşayacağımızı umut ediyorum.

Aşağı Zaferiye Mahallemizin yıllardır ihtiyaç duyduğu hizmeti, vatandaşlarla iç içe bir şekilde sunmak için bu göreve talibiz. Aşağı Zaferiye Mahallemizin bir evladı olarak ben ve ekibim elini taşın altına koymaktan çekinmeden hizmet etmek için aday oluyoruz. Keşan’ımızın en köklü mahallelerinden olan Aşağı Zaferiye Mahallesi tarihine ve geçmişine yakışır el ele hizmet için oylarınıza talibiz. Sorunları ve ihtiyaçları biliyoruz. Bu sorunların çözümü için siz değerli mahalle halkımızdan 31 Mart 2024 mahalli idareler genel seçimlerde desteklerinizi bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Daveti üzerine kahvaltıya katılım sağlayan basın mensuplarına teşekkür eden Gökhan Akça, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü de kutladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu