EkonomiKeşan

Helvacıoğlu: “OSB’lerimiz İstanbul’da büyük ilgi gördü”

Keşan Gıda İhtisas OSB ve İpsala OSB heyetleri, Edirne Valisi Yunus Sezer önderliğinde, Keşan ve İpsala OSB’leri gündemiyle bir dizi ziyarette bulundu.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Keşan TSO Meclis Başkanımız Ahmet Koru, Edirne TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Irmak, Edirne TB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ve Keşan TB Meclis Başkanı Kemalettin Uslu’dan oluşan heyet; MÜSAD, İTO, İSO VE DEİK ziyaretleri yaparak, bölgenin kalkınmasına büyük katkısı olacak Keşan Gıda İhtisas OSB ve İpsala OSB’yi tanıttı.

“İstanbul’da büyük bir ilgiyle karşılandık”

İstanbul temasları hakkında açıklama yapan Mustafa Helvacıoğlu, OSB’lerin büyük ilgi gördüğünü belirterek şöyle konuştu: “Keşan Gıda İhtisas OSB ve İpsala OSB heyetlerimiz ile Edirne Valimiz Sayın Yunus Sezer öncülüğünde verimli ziyaretler gerçekleştirdik. Ticaretin yükselen yıldızı Keşan ve İpsala için potansiyelleri masaya yatırarak, yatırım konusunda olumlu görüşmeler yaptık. Heyecanımızı MÜSİAD Başkanımız Mahmut Asmalı, İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Şekib Avdagiç, DEİK Başkanımız Nail Olpak ve İSO Başkanımız Erdal Bahçıvan ve yönetimleri ile paylaştık.
İstanbul’da büyük bir ilgiyle karşılaştık. Keşan Gıda İhtisas Sanayi Bölgesi çok kısa zaman içinde büyük yatırımcıları ile hizmete başlayacak. Modern altyapısı ve çeşitli sektörlere hitap edecek ve yatırımcılarına önemli fırsatlar sunacak. Bölgemize hayırlı olsun. Birlik ve beraberlik içerisinde bir başarı hikayesi yazacağız.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu