Haberler

MHP yönetimi, basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan ve parti yönetimi, basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Yeni yönetimle beraber yeni bir anlayışla yol çıkacaklarını belirten İnan, “Küskünleri barıştıracağız” diyerek kapıları tek tek çalacaklarını söyledi.

13 Eylül 2020’de MHP Keşan İlçe Başkanlığını devralan Adnan İnan, asil ve yedekleri ile birlikte yönetim kadrosunun belirlendiğini söyledi. Görev dağılımının ardından çalışmalara başladıklarını kaydeden İnan, tek amaçlarının MHP‘yi gerekli olduğu yere el ele ve omuz omuza taşıyacaklarını belirterek, “Her birlikte partimize değer kazandıracağız. Küskünleri barıştırıp tek tek insanlara gideceğiz arkadaşlarımız ile birlikte ve gerçekten de umutluyuz, özveriliyiz. Çalışmak için biz bu yola çıktık.” dedi.


MHP Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan’ın sözlerine ek olarak konuşan Basın Sözcüsü Ayvaz Yalaza ise, önyargılara kapılmadan yola devam edeceklerini belirterek şu ifadeleri kullandı: “Sınıf ayırmadan köylü, işçi ve memurun sorunları ile birebir ilgilenecek ve gerekli çalışmaları yapacağız. Hangi görüşe sahip olursa olsun, tüm vatandaşlarımıza MHP’nin kapısı açıktır. Tüm telefonlarımız açık olacak, ne olursa olsun konu dinlenecek ve çözümü için çalışacağız. MHP hiçbir zaman ideolojik körlüğe kapılmayacak ve vatandaşlar çok hareketli bir Milliyetçi Hareket Partisi göreceklerdir.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu