Siyaset

Mehmet Özcan saha çalışmalarına Yenimescit ve Yeni Mahalle’de devam etti

3 dönem Keşan Belediye Başkanlığı yapan ve 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri’nde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Keşan Belediye Başkan Adayı olan Op. Dr. Mehmet Özcan, CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır ve ilçe yönetimi ile birlikte Yeni Mahalle’de ziyaretlerde bulundu.

3 dönem belediye başkanlığı yaptığı Keşan Belediyesi’ne bir dönem aradan sonra CHP’nin ön seçimini kazanarak yeniden Başkan Adayı olan Op. Dr. Mehmet Özcan, CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, beraberindeki Yönetim Kurulu ve beraberindeki bazı partililer ile birlikte önceki akşam Yeni Mahalle’de vatandaşlar ile bir araya geldi.

Yeni Mahalle’deki esnaflar ve vatandaşlarla sohbet eden Özcan, Çakır ve beraberindekiler, vatandaşlardan destek istedi.

Duygusal anlar

Ziyaretler sırasında, bazı esnaflar, önceki dönemde kendilerine destek olduğunu söyledikleri Özcan’a, o dönemdeki destekleri nedeniyle teşekkür ederken, duygusal anlar yaşandı.

Ziyaretler ile ilgili konuşan Mehmet Özcan ve Anıl Çakır, saha çalışmalarında bugüne kadar gerçekleştirdikleri ziyaretlerde olduğu gibi, Yeni Mahalle’de de vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandıklarını dile getirerek, sıcak ve samimi karşılama için esnaflara ve vatandaşlara teşekkür etti.

Yenimescit Mahallesi

CHP Keşan Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Mehmet Özcan, İlçe Başkanı Anıl Çakır ve ilçe yöneticileri, dün akşam da Yeni Mescit Mahallesi’ndeydi.

Bazı mahalle sakinlerinin kucak açarak karşıladığı Özcan, Çakır ve beraberindekiler, mahalle sakinleriyle; iş yerlerinde, evlerinin önünde, sokakta, kahvehanelerde sohbet ederek destek istedi.

İlçe Başkanı Anıl Çakır, “Yoğun geçen bir günü belediye başkan adayımız Op. Dr. Mehmet Özcan’la birlikte, çok güçlü bağlarla bağlandığımız Yenimescit Mahallemizde noktaladık. Esnafımıza hayırlı işler, bereketli kazançlar; vatandaşlarımıza esenlikler diledik. Bizleri sevgiyle, hasretle bağrına basan bütün hemşerilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu