Spor

Kurtuluş Koşusu’nda dereceye girenlere ödülleri verildi

Keşan’ın Kurtuluşu’nun 99.yıldönümü nedeniyle Keşan Belediyesi ve İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü işbirliği ile 18 Kasım 2021 Çarşamba günü düzenlenen Kurtuluş Koşusu’nda dereceye girenlere para ödülleri 1 Aralık 2021 Çarşamba günü düzenlenen tören ile verildi.

Saat 11.00’de Keşan Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda başlayan törene Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile Keşan İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü edat Çimen ile dereceye giren sporcular katıldı.

Keşan Belediyesi Basın Birimi personelin Erdoğan Demir’in sunumunda gerçekleşen tören Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun konuşması ile başladı.

Burada konuşan Helvacıoğlu, öncelikle Kurtuluş Koşusu’na giren sporculara ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Vedat Çimen’e teşekkür ederek, “İlçemizin 99.yıldönümünde Kurtuluş Koşumuza katılan bütün sporcularımıza teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yıl ilçemizin 100.Kurtuluş Yıldönümü, bu koşumuzu 100.yıla yakışan bir şekilde daha görkemli bir şekilde gerçekleştireceğiz. Bu yarışmaya emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Helvacıoğlu tarafından dereceye girenlere ödülleri takdim edildi.

Dereceye giren ve ödül takdim edilen sporcular şöyle;

MASTERLER

Adı Soyadı

1- Süleyman AKKAYA

2- Salih DURDU

3- İhsan ÖZER

BÜYÜK KIZLAR

1- Emine ERKO

BÜYÜK ERKEKLER

1- Hasan TEK

2- Ahmet TEK

3- Taner YAVUZCAN

GENÇ KIZLAR

1- Esin KAYA

GENÇ ERKEKLER

1. Musa BOZDAĞ

2. Egecan GÖRDEBİL

YILDIZ KIZLAR

1. Ayşe KILIÇ

2. Deniz MARMARALI

3. Birgül AYDIN

YILDIZ ERKEKLER

1. Polat TEK

2. Mert AYDIN 200 TL

3. Hüseyin KARAKÜTÜK 150 TL

Masterlerde birinciye 300 TL , ikinciye 250 TL ve üçüncüye 200 TL, diğer branşlarda da birincilere 250 TL, ikincilere 200 TL ve üçüncülere 150 TL para ödülü verildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu