Reklam
Asayiş

Küplü’de yaşanan arazi anlaşmazlığı kanlı bitti

Meriç’in Küplü Beldesi’nde arazi anlaşmazlığı kanlı bitti. Göğsünden bıçaklanan bir kişi ağır yaralanırken, olayın faili, bıçaklanan şahsın oğlundan kaçarken yaşanan traktör kovalamacasında kaza yaptı.

Edirne – Meriç ilçesinin Küplü Beledesi’nde yaşayan M.Ö. ve H.Ö. isimli şahıslar arasında arazi anlaşmazlığı sebebiyle başlayan gerginlik tartışmaya dönüştü. İkili arasında çıkan kavgada H.Ö., elinde bulunan ekmek bıçağı ile M.Ö.’yü sol göğsünün altından üç kez bıçaklayıp yaraladı.
Yaralanan M.Ö., hastaneye kaldırıldı.
H.Ö. ise orada bulunan bir traktör ile kaçmaya başladı.
Olayın ardından babasının yaralandığını öğrenen oğul, A.Ö., kaçan H.Ö.’yü yakalamak için başka bir traktör ile peşine düştü, bir süre sonra yetişti. Yolda yaşanan traktör kovalamacası sırasında A.Ö.’nün çarpmak için manevra yaptığı sırada H.Ö., çarpmadan kurtulmak amacıyla manevra yaptı ama traktörün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle yolda devrildi. Kaza sonrasında H.Ö. ve yanında bulunan E.Ö. hafif şekilde yaralandı.Olayın ardından A.Ö. gözaltına alındı.

Bıçakla yaralanan M.Ö. Edirne Tıp Fakültesi’nde tedavi altına olduğu ve hayati tehlikesinin devam ettiği bilgisine ulaşıldı, kasten yaralama olayını gerçekleştiren H.Ö. ise Uzunköprü Devlet Hastanesi’ndeki tedavisinin ardından gözaltına alındı, arından sevk edildiği adli makamlarla tutuklandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu