Haberler

Keşan’ın en işlek caddelerinden biri olan Anafartalar Caddesi de parkomata geçiyor

Keşan’da park sorunlarından dolayı sık sık vatandaşların şikayetlerine konu olan Anafartalar Caddesi‘nde parkomat sistemine geçirilmesi masaya yatırıldı.

Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz öncülüğünde bugün Anafartalar Caddesi boyunca yapılan maske denetimleri sırasında, cadde üzerinde araç parklarından doğan trafik yoğunluğunun olumsuz etkilerinin bir kez daha görülmesi ve heyetin esnafla görüşmeleri süresince de konuşmalara konu olması üzerine Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu yolun parkomat sistemine dahil edileceği bilgisini paylaştı.


Cadde üzerindeki esnaf ve çevrede yaşayanlar ile fikir alışverişini sağlamak adına anket çalışmalarının yürütüleceğini söyleyen Helvacıoğlu, caddenin Keşan Kent Hizmetleri‘nce işletilen parkomat sistemi içine alınacağını kaydetti.
Konu üzerine Helvacıoğlu ile konuşan vatandaşlar ise, böyle bir sistemin caddedeki trafik yoğunluğu azaltacaklarına inandıklarını dile getirirken, en kıs zamanda sistemin burada hayata geçirilmesi gerektiğini belirtti.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı