Asayiş

Keşan’da toplu taşıma araçları ve taksilere sıkı denetim

Keşan’da trafik polisleri ve zabıta ekipleri toplu taşıma araçları ve ticari taksilere yönelik hijyen kontrolü yaptı. Tek tek araçların içine giren ekipler, maskeden dezenfektana kadar her şeyi denetledi.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü, Trafik Denetleme Büro Amirliği ile Keşan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri şehirde faaliyet gösteren minibüs ve ticari taksilere, korona virüsle mücadele genelgesi kapsamında bir dizi denetimde bulundu.

Cumhuriyet Meydanı’ndaki bir durakta denetimm noktası oluşturan ekipleri, bölgeye gelen şehir içi minüsleri ve ticari taksileri tek tek durdurdu.


Araçların içine girerek toplu taşıma araçlarının içinde fazla yolcu alınıp alınmadığını, maske kullanımını, dezanfektan bulunurluğunu ve koronavirüs riskine karşı 14 kuralın yazılı olduğu afişleri denetleyen ekipler, sürücüleri uyarıp bilgilendirdi.


Herhangi bir olumsuzluğun bulunmadığı uygulamalar kapsamında, yolcuların da maske kullanımına özen gösterdiği görüldü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı