GenelSiyaset

Keşan ziyaretini değerlendiren Kirezci, Muharrem İnce’nin konuşmalarının manipüle edildiğini söyledi

Memleket Partisi Keşan İlçe Başkanı Salih Kirezci, Genel Başkan Muharrem İnce’nin Keşan ziyaretlerini değerlendirdi. İnce’nin sözlerinin manüpüle edilmeye çalışıldığını ifade eden Kirezci, “Çeşitli sosyal medya hesaplarından kendi yanlışlarını kapatmaya, konuyu başka zemine çekmek isteyenlere prim vermeyeceğini, Keşan halkı net bir şekilde göstermiştir” dedi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 3 Aralık Cumartesi günü Keşan’da bir dizi ziyarette bulunmuştu. Keşan’da STK’lar ile görüşen İnce, esnaf ve vatandaşlarla da temaslarda bulunurken iktidar ve muhalefete de sert sözlerle yüklenmişti.

“Sadece muhalefeti eleştiren muhalefet gibi gösterilmeye çalışılması art niyet ve kasıttır”

İnce’nin ziyaretleri hakkında Keşan İlçe Başkanı Salih Kirezci açıklama ve değerlendirmelerde bulundu.
Muharrem İnce’nin Keşan’da yaptığı konuşmalara değinen Kirezci, İnce’nin ziyaret ettiği yerlerde iktidar ve muhalefeti eleştirdiğine dikkat çekerek, şöyle konuştu: “Sayın genel başkanımız gittiği her yerde her platformda olduğu gibi Keşan’da da mevcut iktidarın yanlışlarını ve eksiklerini en yüksek sesle dile getiren en sert şekilde eleştiren bilen tek liderdir. Ancak bu iktidarın yanlışlarına karşı etkili siyaset oluşturmayan muhalefet temsilcilerine de uyarılarda bulunmaktadır. Bu uyarıları bağlamından koparıp sanki sadece muhalefeti eleştiren muhalefet gibi gösterilmeye çalışılması art niyet ve kasıttır. Mevcut iki ittifakında içinde olmayan partimizin kendi politikalarını ve projelerini anlatırken doğruya doğru, yanlışa yanlış demekten asla geri durmayacaktır. O yüzden çeşitli sosyal medya hesaplarından genel başkanımızın konuşmalarını manipüle ederek kendi yanlışlarını kapatmaya, konuyu başka zemine çekmek isteyenlere prim vermeyeceğini, Keşan halkı net bir şekilde göstermiştir.”

“Partimizin ve genel başkanımızın sloganı ne cumhur ne millet tek yol memleket, ne sağdan ne soldan Atatürk’ün yolundan” diyen Kirezci, açıklamasının sonunda, Muharrem İnce’nin Keşan’a gelişinden ayrılışına kadar emeği geçen kurumlara ve Keşan halkına teşekkür ederek sözlerini sonlandırdı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu