Haberlerİş DünyasıKeşanSektörel

Keşan TSO’nun geçmiş dönem başkanları 65. yılda plaketle onurlandırıldı

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO) 65. yılı nedeniyle düzenlenen, Trakya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu‘nun konuşmacı olarak katıldığı ‘Ekonomi Zirvesi’ konulu konferans 17 Kasım 2023 Cuma günü gerçekleştirildi.
Konferansın ardından, KTSO’da önceki dönemlerde görev almış başkanlara plaket verildi.

KTSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konferansa, oda ve borsa yöneticileri, üyeleri ve personel katıldı.

Açılış konuşmasını yapan KTSO Meclis Başkanı Ahmet Koru, “Biz bölgemizde çalışırken dinamik, aktif ve genç meclisimiz ile ne öğrendiysek, bizden önceki siz değerli başkanlarımızdan öğrendik. Sizlerin koyduğu temel taşların üzerine biz bir taş daha eklemek için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Bu görevin bir bayrak yarışı olduğunu düşünüyoruz. Şahsım ve meclisim adına en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Bölgemiz için kendimizi devamlı yeniliyoruz. Siz değerli başkanlarımızın tecrübelerinden her zaman faydalanmak isteriz.” dedi.

Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu‘nun küresel, ulusal ve bölgesel ekonomik değerlendirmeleri ile 2024 yılı öngörülerini aktardığı konferansın ardından, KTSO geçmiş dönem Meclis ve Yönetim Kurulu başkanlarına 65. yıla özel hazırlanan plaket takdimine geçildi.

Törende; 1991-2001 yıllarında Yönetim Kurulu Başkanlığı ve 2005-2009 yıllarında da Meclis Başkanlığı yapan Mehmet Serin, 2001-2005 yıllarında Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Ayhan Erikli, 2009-2013 yıllarında Meclis Başkanlığı yapan Celil Tanyolaç, 2005-2018 yıllarında Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Mustafa Helvacıoğlu, mevcut Meclis Başkanı Ahmet Koru ile mevcut Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı‘ya plaketleri verildi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu