GenelSektörel

Keşan TSO’dan şubat ayında gerçekleştirilecek EMITT Fuarı’na davet

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) 7 Şubat 2024 Çarşamba günü İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde günübirlik gerçekleştirilecek olan “27. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı”na oda üyelerini ve üye çalışanlarını davet etti.

İşçimen: “Faydalı içerik ve iş birlikleriyle turizm sektörüne yön veren EMITT Fuarı’na Gidiyoruz”

Bu yıl 27. si düzenlenecek olan EMITT Fuarı için davette bulunan KTSO Meclis Üyesi Mustafa İşçimen, şunları dile getirdi:
“Birbirinden faydalı içerik ve iş birlikleriyle turizm sektörüne yön vermeyi sürdüren EMITT Fuarı bu yıl da ziyaretçileri ile buluşacak.
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda ve KOSGEB tarafından desteklenen fuar kapsamında 2023 Turizm Öngörüleri, Sürdürülebilir ve Sorumlu Turizm, İhracat Stratejisinde Sağlık Turizmi Planı, Sektörün Yükselen Güçleri Eko-Agro-Gastro Turizm, Destinasyonları Klişelerin Ötesine Geçiren Influencer Stratejileri, Hedef Kitlenizle İlişki Kurmanın İpuçları, Metaverse: Turizm Kaynaklarını Genişleten Deneyim, Tatil Tasarlayanlar ve Planlayanlar için Seyahat Teknolojileri gibi birçok alanda katılımcılara ve ziyaretçilere bilgilendirme yapılacak.
Bu kapsamda Keşan TSO olarak odamız üyeleri ve üye çalışanlarını doğal güzelliklerin, tarihi ve kültürel değerlerin, yöresel lezzetlerin yerli ve yabancı şirketlerin yer aldığı EMITT Fuarı’na davet ediyoruz.

7 Şubat 2024 Çarşamba günü ziyaret edilecek EMITT Fuarı’na katılım sağlamak isteyen üyelerimiz, 5 Şubat 2024 Pazartesi gününe kadar kayıt yaptırabilirler.
Üyelerimiz, fuar ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için https://www.kesantso.org.tr/ adresini ziyaret edebilir ya da 0 284 714 11 37 – 0 555 964 06 75 numaralı hatlardan iletişim sağlayabilirler.“

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu