CANLI YAYIN

Keşan TSO ile TÜ Sürekli Eğitim Merkezi işbirliğinde gerçekleştirilecek online eğitimler başlıyor

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile Trakya Üniversitesi TÜSEM (Trakya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi) işbirliğinde gerçekleştirilecek olan “Online Eğitimler” 26 Aralık 2020 Cumartesi günü başlayacak.
Keşan TSO’da bugün saat 13:00’te başlayan ve haber sitemizin sosyal medya hesabından da canlı yayınladığımız basın açıklamasında; TÜ Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet Atakişi, KTSO Meclis Başkanı Orkun Özkaya, KTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Mutaf ve KTSO Yönetim Kurulu Üyesi Sevtap Engin online eğitimler hakkında bilgi verdi.

Eğitimler üyelerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda belirlendi

KTSO Meclis Başkanı Özkaya toplantıda yaptığı konuşmada, online eğitimler planlanırken, “KTSO Üye Memnuniyeti Anketi 2020” sonuçlarının değerlendirildiğini ve anket sonuçlarına göre üyelerin oda memnuniyetinin yüzde 94 olarak tespit edildiğini, sonucun kendilerini memnun ettiğini kaydetti.
Özkaya, “Anket sonuçlarına baktığımızda gördük ki, üyelerimizin 4’te 3 oranında eğitim ihtiyaçları öne çıkıyor. ‘Ne tür bir eğitim’ diye sorduğumuzda da daha çok ticari gelişim ve meslek eğitimi talep ettiklerini belirledik. Bunun üzerine Üniversitemiz ile iletişime geçerek destek istedik.” dedi.

26 Aralık’ta başlayacak online eğitimler 27 Ocak 2021’de sona erecek

Oluşturulan takvime göre 27 Ocak 2021’de sona erecek ve Webinar üzerinden ücretsiz gerçekleştirilecek eğitimlerde konu başlıkları da şöyle:

– 2021 yılında Dünya ve Türkiye Ekonomisi ? Beklentiler
– Finansal Okuryazarlık ve Mali Tablolar Analizi Eğitimi
– Sosyal Medya ve Online Reklam-Pazarlama Eğitimi
– Temel Muhasebe Eğitimi
– Dış Ticaret ve E-İhracat Eğitimi
– Pazarlama, Satış ve Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi
– Kurumsal İletişim ve Hitabet Eğitimi
– Proje Hazırlama ve Yönetimi Eğitimi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu