Haberler

Keşan pazaryerinde “maske- mesafe-temizlik” denetimleri gerçekleştirildi

Ülke genelinde sürekli hale gelen Kovid-19 ile mücadelede “Maske-Mesafe-Temizlik” denetimleri bugün de, her hafta Cumartesi günleri kurulan Keşan Pazaryerinde devam etti.

Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Nuran Uslu, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin, Tuhafiye ve Manifaturacılar Odası Başkanı Hasan Kocaman ve Sebze Bakkal ve Manavlar Odası Başkanı İbrahim Aldanmaz‘ın katıldığı denetimlerde, pazaryeri esnafına ve alışverişe çıkan vatandaşlara özellikle “maske” konusunda uyarılar yapıldı.

Keşan esnafına “hayırlı işler” dileyen heyet, esnafı da vatandaşları da kurallara uymaya davet etti.
Helvacıoğlu, “Kendi sağlığımız ve toplum sağlığı için tedbiri elden bırakmayalım. Tedbir salgını önler. Ancak kurallara uyarsak salgının önüne geçeriz. Keşan’da vakalar arttı. Eğer böyle giderse, kurallara uyulmazsa, haftaya pazarı açamayız. Yine evlere kapanmak zorunda kalırız. Ne olur maskeyi, mesafeyi ihmal etmeyin. Durum, pazar kapanacak kadar tehlikeli” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı