Genel

Keşan DOÇEK yürüyüş sezonunu açtı

Şabanmera-Yayla arasında yaklaşık 18 km’lik bir parkurda yürüyen DOÇEK Ekibi, yürüyüş sezonunu da açmış oldu.


Sabri Kaçmaz Parkuru” adı verilen bu parkurun ismi elim bir doğa kazasında kaybedilen rahmetli ‘Sabri Kaçmaz’ın anısına ithafen verilmişti.

DOÇEK Ekibi, sabah saatlerinde Cumhuriyet Meydanında buluştu. Etkinliğe farklı yaş gruplarından kalabalık bir yürüyüşçü grubu katıldı.

Yürüyüşçüler, duyuruların yapıldığı sosyal medyada belirtildiği üzere saat 9.00’da Cumhuriyet Meydanından araçlarla yürüyüş noktasına doğru yola çıktılar.

Doğa Yürüyüşü yapılacak başlangıç noktasında araçlardan inen ekip, Başkan Hakan EŞME’nin  yeni yürüyüş sezonu ve yürüyüş bilgilendirmesi ile ilgili kısa hatırlatmalarının sonrasında yürüyüşe başladılar.

Yazdan kalma güzel bir havada, doğadaki sakinlik ve huzur içinde Şabanmera yakınlarında başlayan doğa yürüyüşü öğle yemeği için Yayla Köyü yakınlarında verilen mola sonrası Yayla Sahilinde deniz kenarında atılan son adımlarla sorunsuz bir şekilde tamamlandı.
Katılımcıların yürüyüş sonrasındaki mutluluğu gözlerden kaçmadı.

Keşan DOÇEK Genel Sekreteri Metin BALİ; Bu hafta yapılan yürüyüşle doğa yürüyüşü sezonunu açtıklarını, doğada olmayı, yürümeyi seven herkesi bu faaliyetlere beklediklerini ayrıca Salı ve Perşembe akşamları Bisiklet Antrenman Turları ve Çarşamba akşamları da Voleybol etkinliklerinin devam ettiğini belirtti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu