Genel

Keşan Belediyesi’nden 30 Ağustos Semt Sahaları Futbol Turnuvası

Keşan Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, Haziran ayından bu yana Ahmet Erol (Kaptan Ahmet) koordinesinde yürütülen ve şehrin çeşitli noktalarındaki semt sahalarında gerçekleştirilen futbol kurslarında eğitim alan kursiyerlerin katıldığı bir turnuva organize etti.

Keşan Belediyesi; Haziran ayı başından Ağustos ayının sonuna kadar süren ve İspat Cami Mahallesi Çamlıkent Doğan Seyfi Atlı Semt Sahası, Eren Bülbül Semt Sahası, Büyük Cami Mahallesi Semt Sahası (Aden Koleji), İzzetiye Mahallesi Enerjin Uygun Semt Sahası, Yeni Mahalle Sadiye Durusoy Yağcı Semt Sahası’nda gerçekleştirilen kurslarda yüzlerce öğrenciye yaz tatili boyunca futbol eğitimi verdi.

Hem alınan eğitimlerin değerlendirmesi hem de kursiyerlere kurs sonu moral etkinliği olarak gerçekleştirilecek 30 Ağustos Semt Sahaları Futbol Turnuvası, 31 Ağustos 2022 Çarşamba günü gerçekleştirilecek ve saat 10.00’da başlayacak.

Enerjin Uygun Semt Sahası’nda gerçekleştirilecek turnuva için kursiyerleri götürecek araçlar saat 09.00’da semt sahalarından hareket edecek.

Turnuva sonunda derece alan takımlara kupa takdim edilecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu