Haberler

Keşan Belediyesi yarın akşam Erikli sakinleri ile buluşuyor

Keşan Belediyesi, başta su olmak üzere çözüme kavuşturulması beklenen sorunları konuşmak için Erikli Sahili’ne gidiyor. Burada yapılacak toplantıda halk, yaşadıkları problemleri yetkililere anlatacak.

22 Temmuz 2020 Çarşamba akşamı saat 21.00’de Erikli Sahili Çay Bahçesi’nde gerçekleştirilecek toplantıda, Erikli’de yapılan ve yapılacak çalışmalar ile birlikte Erikli’nin sorun ve çözüm önerileri gündem olacak. Vatandaşın taleplerinin de aktarılacağı toplantıda; Geçen sezonda yapılan Erikli Sahili toplantısında vatandaşlardan alınan talepler dahilinde çözüme kavuşturulan; MOBESE Güvenlik kameraları kurulumu, engelsiz plaj, roman vatandaşların çadır alanının yeni yerine taşınması, sertifikalı ev sisteminin hayata geçirilmesi, asfaltlama ve parke taş döşeme işleri, kumlara çadır kurulumunun engellenmesi, Keşan Belediyesi kamp alanının hayata geçirilmesi, ilaçlama ve vektör çalışmaları, ot biçme ve zabıta denetimlerinin arttırılması gibi geçtiğimiz yıldan bugüne çözüme kavuşan sorunlar gibi yeni gelecek talepler kaydedilecek.

Keşan Belediyesi olarak; “Vatandaşımızın sesi duyulsun, taleplerine çözüm bulunsun, hizmete hızlı ulaşılsın diye aramıza hiçbir engel koymuyoruz” diyerek tüm Erikli sakinleri toplantıya davet edildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu