Reklam
Haberler

Keşan Belediyesi, tek tip seyyar satış araçlarını Cumhuriyet Meydanı’nda sergiliyor

Keşan’da seyyar satış yapılan arabaların standart hale getirilmesi kapsamında yürütülen proje kapsamında alınan araçlar şehre getirildi. Araçlar, Cumhuriyet Meydanı’nda Keşanlılar’ın beğenisine sunuldu.

Keşan Belediye Meclisi’nin 4 Haziran toplantısında aldığı karar doğrultusunda Keşan’da faaliyet gösteren seyyar satış yapan esnaflar tarafından kullanılan araçların yenilenmesi ve bu doğrultuda belediye tarafından alınan araçların kayıt yaptıran esnafa bedelsiz olarak verilmesi kararlaştırılmıştı.


Seyyar araçlar bugün Keşan’a geldi. Simit arabasından mısır arabasına, çiçek standından balık ve manav arabasına kadar gelen araçlar Cumhuriyet Meydanı’nda görücüye çıktı.
Araçların ilk test sürüşünü ise Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu yaptı.


Keşan Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Keşan?da seyyar satış yapan vatandaşlarımız için hazırladığımız, belediyemizce kontrol edilecek, şehrimize renk ve ahenk katacak seyyar araçlarımız şehrimize geldi ve Cumhuriyet Meydanımızda halkımızın beğenisine sunduk.
Simit arabasından mısır arabasına, çiçekçiden balık ve manav arabasına kadar tüm seyyar arabaları için vizyoner bir çalışma gerçekleştirdik.
Belediyemizce kayıt ve kontrol altına alınacak seyyar satış yapan vatandaşlarımız modern, temiz ve hijyenik koşullarda Keşan halkımıza hizmet verecek.” ifadelerine yer verildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu