Keşan

Keşan Belediye Meclisi 17 Mayıs’ta toplanacak

Keşan Belediye Meclisi’nin Mayıs Ayı olağan toplantısı 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü gerçekleştirilecek.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu başkanlığında yapılacak olan toplantı; Belediye Meclis Salonu’nda saat 15.00’te başlayacak.

Pandemi tedbirleri kapsamında Meclis toplantısına izleyici kabul edilmeyecek.

Toplantıda görüşülecek olan gündem maddeleri şu şekilde:

1- Belediyemizin 2020 Yılı Kesin Hesaplarının görüşülerek karara bağlanması.

2- İsim Belirleme Komisyonundan gelen Komisyon Raporunun görüşülerek karara bağlanması.

3- Belediyemize ait Kira ve İşgaliye Alacaklarına Covid-19 Kapsamında Destek yapılması hususunun görüşülerek karara bağlanması. 4-Mücavir alanımız Erikli Sahiline getirilecek içme ve kullanma suyu için abonelerden su bağlantı bedelinin tespit edilmesi hususunun görüşülerek, karara bağlanması.

5-İller Bankası A.Ş.nin Altyapı ve Üstyapı İşlerinde Kullanılmak Üzere Belediyemize Göndermiş olduğu 1.000.000,00 (BirMilyonTL)’sı hibenin kabul edilmesi hususunun görüşülerek karara bağlanması.

6- Belediyemizin de üyesi olduğu Edirne Saros Turizm Merkezi Turizm Altyapı Hizmet Birliğine ait faaliyetlerin, Keşan Merkez ve Mücavir Alanlarda daha etkin bir şekilde yürütülmesi için protokol hazırlanması ve hazırlanan protokolün imzalanması için Belediye Başkanı Mustafa HELVACIOĞLU’na yetki verilmesinin görüşülerek karara bağlanması.

7- Belediyemiz elinde mevcut olan Memur Norm Kadrolarındaki (II) Sayılı Boş Kadro Değişiklik Cetvelinin görüşülerek, karara bağlanması.

8- Mücavir Alanımız Erikli Sahilinde (Duraklı Büfe Alanının) 10 yıla kadar kiralama ihalesine çıkartılması yetkisinin Belediye Encümenine verilmesi hususunun görüşülerek karara bağlanması.

9- Dilek ve Temenniler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu