CANLI YAYIN

İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe: “Kurulamaz demişlerdi, kurulduk. Bugün 3. yılımızı kutluyoruz”

İYİ Parti Keşan ilçe Başkanlığı, İYİ Parti’nin kuruluşunun 3 yılını kutladı. İYİ Parti’ye bu zamana kadar gönül vererek destek olanlara teşekkür eden İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe, “Kurulamaz demişlerdi, kurulduk. Bugün 3. yaşımızı kutluyoruz” dedi.

İYİ Parti Keşan İlçe Başkanlığı’nda yapılan kutlama programında konuşan Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe; “2017 yılında Genel Başkanımızın Ankara’da kurmuş olduğu İYİ Parti bugün 3 yaşına girdi. Bugün coşkulu bir gün, mutluluğumuz çok büyük. Bana göre bugüne kadar kurulmuş tüm siyasi partilerin, siyasi yaşamları boyunca göremedikleri engelleri, sıkıntıları görüp de aşarak yılmayarak İYİ Parti’nin 3’üncü yılına gelmiş İYİ Parti sevdalılarını şükran ve minnetle yad ediyorum, aramızda olmayanlara da Allah’tan rahmet dilemek istiyorum.” dedi.


‘Kurulamaz’ dediler kurulduk, ‘Bir araya toplanamaz’ dediler toplandık. diyerek, zorlu bir sürecin içinden çıkmayı başardıklarını belirten Sarıkeçe, “Çok zorlu süreçlerden geçtik ama bugün çok şükür tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Keşan’da da meclis üyelerimizle, partililerimizle, yönetim kurulu üyelerimizle 3’üncü yaş pastamızı kesiyoruz. Allah bize evlatlarımızın ilçe başkanlıklarında, onların yıl dönümü pastalarını üflerken ve keserken yanlarında bulunmayı nasip etsin. Çok çalışıyoruz. Sayın Genel Başkanımızın sahadan inmiyor ve Türkiye’de sahada olan tek genel başkan. Sessizlerin sesi, dertlilerin derdi oluyor. Salı günleri grup konuşmalarında gerçekten derdi olan ve medyaya yansımayan insanların sesi olmaya gayret gösteriyor. Bizler de bulunduğumu il ve ilçelerde gerek il gerekse ilçe başkanlıklarımızda Sayın Genel Başkanımızın izinden giderek bölgemizdeki insanların sesi, nefesi olmak istiyoruz. Dertlilerin dertlerini dinleyen insanlar olarak bizler de onun izinden yürümek istiyoruz. Biz İYİ Partiyiz. İyilik bulaşıcı. Bizim gibiler İYİ Parti çatısı altında çoğalarak, büyüyerek geleceğimizi çocuklarımız için daha iyi yarınlara taşımak adına elimizden geleni yapacağız. İnanıyorum, halkımızda bunun karşılığı sandıkta gösterecek. İYİ Partiyi iktidara taşıyacak. Uzun zamandır söylediğimiz iktidar şarkılarımızla inşallah Türkiye’de tanışacak. Vatanımıza, milletimize, şehrimize hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

Kutlama programı kesilen pasta ile devam etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu