BölgeEkonomiİş DünyasıSektörel

“İndirim Günleri Keşan’da” 16 Kasım’da başlıyor

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası önderliğinde düzenlenen “İndirim Günleri” etkinlikleri bu yıl da yapılacak.
“İndirim Günleri Keşan’da” sloganıyla yola çıkılan etkinlikler 4 gün sürecek ve 16 Kasım 2023 Perşembe günü başlayacak.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO)’nda dün gerçekleştirilen basın toplantısına; Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Tahir Özçınar, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz, Keşan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Vedat Çimen, Keşan TSO Meclis Başkanı Ahmet Koru, Keşan TSO Meclis Katip Üyesi Sadık Gamsız, Keşan’daki esnaf odalarının başkan ve yöneticileri katıldı.

Koru: “Bu etkinlikten çok ümitliyim

Toplantıda, bu yıl gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında bilgi veren Ahmet Koru, etkinlikler için “İndirim Günleri Keşan’da” sloganının belirlendiğini kaydetti.
Etkinliklerin 16 Kasım’da başlayacağını ve 4 gün süreceğini belirten Koru, “Etkinliklerimizin son günü 19 Kasım Kurtuluş Bayramımıza denk geliyor. Bu yıl yurtdışından da misafirlerimiz gelecek.
Ticarethane sahiplerinden, iş verenlerden, iş insanlarından stoklarını ayarlamalarını, bu etkinliğe sahip çıkmalarını istiyoruz. Ticarethane sahiplerinin; işyerlerini indirim günlerine özel dizayn etmelerini bekliyoruz. Pazar günü iş yerlerinin açık kalması konusunda da fikir birliğine vardık. Bu etkinlikten çok ümitliyim. Bölgemize kentimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Gamsız: “Karnaval edasıyla bir etkinlik planladık

İndirim günleri etkinliğimize tüm esnaflarımızı bekliyoruz.” diyen Sadık Gamsız da, sözlerinin devamında şunları söyledi:
Keşan Belediyemiz, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, borsamız, tüm iştiraklerimizle bu etkinliği gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Tek temennimiz; Keşan’daki ticareti her zaman olduğu gibi bu dönemde de arttırarak esnafımızın yüzünü güldürmeye çalışmaktır. 4 gün boyunca Keşan’da karnaval edasıyla bir etkinlik planladık. İnşallah temennimiz doğrultusunda iyi geçer. Esnaf kazanır, esnafımızın, halkımızın yüzü güler.” 

Özçınar‘dan birlik, beraberlik çağrısı

Etkinlikler ile ilgili birlik ve beraberlik çağrısı yapan Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Tahir Özçınar da, “Birlik beraberlik içerisinde tüm paydaşların çabasıyla geleneksel hale gelen indirim günlerinin Keşan’ımıza ve esnafımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu