Genel

Hasan Kocaman adaylığını açıkladı: “Oylar Beyaz Liste’ye!”

Keşan Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Esnaf Odası Başkanı Hasan Kocaman, 23 Ocak 2022 Pazar günü gerçekleştirilecek olan olağan genel kurul toplantısı için adaylığını açıkladı.

Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde bulunan Nikah Salonu’nda düzenlenen toplantıya, yönetim ve denetim kurulu listelerinin yanı sıra, destek veren meslektaşları da yer alan isimler katıldı.

“Kaldığımız yerden devam edebilmek için oylarınıza talibiz”

Konuşmasına geçmiş dönemde verilen destek sayesinde bu göreve geldiklerini hatırlatarak başlayan s, şunları söyledi: “Edindiğimiz tecrübeler neticesinde, sizlere daha iyi hizmet edebilmek adına kaldığımız yerden devam etmek için oylarınıza bir dönem daha ekibimizle birlikte talibiz. Pandemi döneminde oda üyelerimizin menfaatleri için kurumlarla birlikte hareket ederek, sizlerin yanında olduk. Herkese çare olmak için tüm haklarımızı sonuna kadar kullandık. Bana ulaşan her üyemin yanında olduk. Görev verilirse, bir 4 yıl daha elimizden ne geliyorsa yapacağız. Ekibim ve tüm üyelerimizle birlikte, odayı yönetmeye talibiz.”

“Oylar Beyaz Liste’ye”

Hasan Kocaman açıklamasını şöyle tamamladı: “23 Ocak 2022 Pazar günü Keşanspor Düğün Salonu’nda yapılacak olan genel kurulumuza tüm üyelerimizi ve Keşan halkını davet ediyoruz. Oylar, beyaz listeye Hasan Kocaman’a diyoruz. Geçmiş yıllarda pandemi nedeniyle, sıkıntılar yaşanmış olabilir. Ama biz bunları tecrübe ederek, daha iyisini yapmak için ekibim adına herkese söz veriyorum.”

“Kadının elinin olduğu her yerde daha büyük güç vardır”

Kocaman’ın açıklamalarının ardından söz alan Fatma Gürses de şu ifadeleri kullandı: “Hasan Kocaman’ın yaptığı işlere inandığımız için yer aldım. Geçmiş dönemde hangi sorunumuz olsa ya da bilgi almak istediğimde her zaman yardımcı oldu. Kadının elinin olduğu her yerde daha büyük güç vardır. Bizlere oy verilirse, güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Birlikten güç doğacak. Herkesi oy kullanmaya davet ediyoruz ve şimdiden destekleriniz için teşekkür ederim.”

Hasan Kocaman önderliğindeki beyaz listenin yönetim ve denetim kurulu üyeleri ise, şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu: Tahsin Kıyakoğlu, Coşkun Gümüş, Fatma Gürses, İbrahim Çınar, Olcay Cinci, Mehmet Başoğlu.

Denetim Kurulu: Çisem Yalçın, Beren Uslu, Serap Çokgüler Uybaş.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu