Keşan

Gökhan Yılmaz: “Pazarlarımız tedbirli olarak kurulacak”

Keşan Belediyesi Zabıta Müdürü Gökhan Yılmaz, yaptığı açıklamada, tam kapanma sonrasında pazarların kurulumuna izin verildiğini kaydetti.
Semt pazarlarının ve halk pazarının tam kapanma sonrasında kurulacağını belirten Yılmaz, pazaryerlerinde tedbirin ve kontrolün elden bırakılmayacağını söyledi.

Yılmaz, Aşağı Zaferiye Mahallesi’nde Salı Pazarı, Yeni Mahalle’de Çarşamba Pazarı, İspat Cami Mahallesi’nde Perşembe Pazarı, Paşayiğit Mahallesi’nde Perşembe günü, Cuma günü ise Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde sebze-meyve ve tuhafiye pazarının kurulacağını dile getirdi.

Gökhan Yılmaz, mücavir alanlar Yayla sahilinde Çarşamba, Erikli sahilinde ise Perşembe günü pazar kurulacağını kaydederek, pazar yerlerinin kuruldukları günlerde 07.00-19:00 saatleri arasında hizmet vereceğini kaydeden Gökhan Yılmaz, pazar esnafının koruyucu maske ve eldiven kullanımının zorunlu olduğunu belirtti.

Pazar yerlerinde vatandaşların maskesiz girişlerine izin verilmeyeceğine dikkat çeken Gökhan Yılmaz, pazaryerlerine giriş ve çıkışların oluşturulan noktalarda HES Kodu sorgulaması yapılacağının altını çizdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu