Haberler

Genç Parti Keşan’da 1. olağan kongresini gerçekleştirdi

Genç Parti‘nin Olağan Kongresi Olağan Kongresi Keşan’da yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde yeniden Keşan İlçe Başkanı olan Volkan Tepe, Keşan’da partiye karşı geçmiş yıllarda bir sempati olduğunu ve bu sayede kısa zamanda yeniden yapılanacaklarını belirterek, “Biz de varız” dedi.

Genç Parti‘nin Keşan İlçe Olağan Kongresi, 25 Aralık Cuma günü saat 14.00’ta Köşk Düğün Salonu‘nda gerçekleştirildi. Kongreye tek aday olarak giren Volkan Tepe Keşan İlçe Başkanı seçildi.
İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulunun belirlendiği kongreye Genç Parti Edirne İl Başkanı Ali Bora Platin, parti yöneticileri ve partililer katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı?nın okunmasıyla devam eden kongre, protokol konuşmalarıyla devam etti.

“Biz de varız!”

Keşan İlçe Başkanı seçilen Volkan Tepe yaptığı basın açıklamasında: “Keşan genç parti 1. Olağan Kurulu’nu gerçekleştiriyoruz. Biz de siyasette varız demeye karar verdik. Amacımız her şeyden önce hizmettir. Vatanımıza, milletimize bu hizmeti yapmak için gayret göstereceğiz. Partimizin kurulmasının amacı da halka hizmettir. Elimizden ne geliyorsa, ne kadar başarılı olabiliyorsak çalışacağız. Seçmenimiz, vatandaşımız bunu seçimde bize gösterecek.” derken Genç Parti’ye Keşan’daki bakışı değerlendirdi.

“Keşan’da kazanılmış bir sempati var”

Yeniden yapılanma sürecine giren partinin Keşan’da bir geçmişe sahip olduğunu belirten Tepe, “Yıllar öncesinden kazanılmış olan bir sempati hala mevcut. Yakın çevremizde en azından bunu görüyoruz. İlerleyen zamanlarda, seçim döneminde bu ilginin kendiliğinden artacağına inanıyorum. İleriye dönük planlarımız var. ilk olarak koordine olacağız. tekrar ayağa kalkacağız. Ondan sonra sırayla gerisi gelecektir.” ifadelerini kullandı.

Yönetim Kurulu: Ahmet Ağırbasan, Murat Özdemir, Serpil Özer, Yıldıray Kulaoğlu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu