Haberler

Evlilik teklifini şemsiyelere yazdı

Keşan’da yaşayan Hüseyin Kılıç, yaklaşık bir yıldır beraber olduğu kız arkadaşı, hemşire Başak Yürükçü‘ye hayatını birleştirmek adına evlilik teklifi yapmak istedi. Sevgilisinin asla unutamayacağı bir teklif ile gönlünü fethetmek isteyen genç, bunun için arkadaşlarıyla bir plan yaptı.Yaptıkları plan doğrultusunda şemsiyeler üzerine ‘Benimle Evlenir misin?’ yazarak kız arkadaşına sürpriz yapmak isteyen Kılıç, önceden temin ettiği 20 adet şemsiye ve arkadaşları ile birlikte yola çıktı ve soluğu kız arkadaşının çalıştığı diyaliz merkezinin önünde aldı.
Binanın önündeki alanda arkadaşları ile birlikte şemsiyeleri açan Hüseyin Kılıç, Başak Yürükçü’nün pencereye gelip hazırladığı sürprizi görmesini bekledi. O sırada pencereden gördüğü manzara karşısında şaşıran genç kadın, ilk başta inmek istemedi ancak sonrasında dayanamayarak dışarı çıktı.
Heyecandan dizleri titreyerek yanına gelen Başak Yürükçü’nün önünde diz çöken Hüseyin Kılıç, kız arkadaşına evlilik teklif etti ve ‘Evet’ cevabını aldı.


Evlilik teklifini hiç beklemediği bir anda aldığını söyleyen Başak Yürükçü ise çok heyecanlandığını belirtirken, Kılıç ise, “Aslında çok değişik düşüncelerim vardı ama bir anda oldu ve aklıma dün geldi bugün yaptım.” dedi.
Bu güzel anlara tanık olan çevredeki vatandaşlar ise genç çifte mutluluklar diledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu