BölgeGenelKeşanSiyaset

Ersöz’den siyasilere birlik çağrısı: “Küsmeden, susmadan çalışmaya var mısınız?”

Gelecek Partisi Keşan İlçe Başkanı Aydoğan Ersöz, önümüzdeki seçimlerde siyasetçilerin millet ve ülke çıkarlarını düşünmeleri gerektiğini belirterek, partisel ve kişisel çıkarların bir kenara bırakılmasının yarar sağlayacağını vurguladı.
Adaylıklar konusunda genel merkez kararlarına uyulması gerektiğini ifade eden Ersöz, tüm il ve ilçe başkanlarına 6’lı masanın ortak değerleri doğrultusunda çalışma çağrısı yaptı.
Ersöz, Millet İttifakı üyelerinin bir araya gelerek ittifakın gücünü göstermesi ve çalışmaların seçim sonuna kadar sürdürülmesi gerektiğini dile getirdi.

Ersöz, açıklamasında şöyle konuştu:

“Malumunuz önümüzde bir seçim var. Bu seçim bütün siyasetçilerin kendini değil milletini ve ülkesini düşüneceği bir seçim olmalıdır.

Kendi beklentilerimizi, isteklerimizi, egolarımızı bir kenara bırakarak ülke ve millet için sandıktan çıkana kadar çalışmamız lazım.
Adaylıklar konusunda da genel merkezlerimize ve 6’lı masadaki alınan kararlara harfiyen uymamız lazım.
Buradan tüm il başkalarına ve ilçe başkanlarına sesleniyorum.
Partisel ve kişisel çıkarları bir kenara bırakıp masanın ortak değerleri ve kararları doğrultusunda seçim sonuna kadar bıkmadan, küsmeden, susmadan, usanmadan çalışmaya var mısınız?

Millet İttifakının değerli üyeleri listeler belli olduğu ilk günden itibaren bir araya gelelim ve milletimize ittifakın gücünü gösterelim.

Allah yar ve yardımcımız olsun.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu