Asayiş

El ele dolaşan hırsız çift yine iş başında! Bu defa cami tuvaletine girdiler

Keşan’da el ele dolaşarak hırsızlık yapan hırsız çift, bu kez aynı mahalledeki cami tuvaletine ait parçaları çaldı. Hırsız ikiliden kadın olan kovalamacanın ardından yakalanırken, diğerinin yakalanmasına yönelik çalışma başlatıldı.

Geçtiğimiz günlerde ele ele tutuşarak bir apartmanın önüne gelen hırsız sevgililer, masa ve sandalye çalıp kaçmış; yakalanan iki kişi daha sonra adli makamlarca serbest bırakılmıştı. Serbest kaldıktan sonra durmayan aynı iki kişi, dün yine İspat Cami Mahallesi’nde ortaya çıktı.
Daha önce hırsızlığın meydana geldiği yere yakın bir mevkide ve ellerinde malzemelerle gece 01.00 sıralarında görülen şahıslar, polis tarafından durdurulmak istendi; ancak şahıslar kaçmaya başladı. Hırsızlar ve polis arasında başlayan kovalamaca sokak aralarında sürerken, G.K. isimli kadın polise yakalandı.
Yanındaki şahsın daha önce de beraber hırsızlık yaptığı T.S. isimli şahıs olduğunu söyleyen G.K.’nın yanındaki malzemenin ise Tahta Cami’de bulunan tuvaletin kapısına ait parçalar olduğu anlaşıldı.
Polis merkezine götürülen G.K. gözaltına alınırken, diğer şüphelilerden T.S.’nin yakalanmasına yönelik çalışma başlatıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu