Eğitim

Eğitim Kurum Müdürleri 2021/2022 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Kurul Toplantısı gerçekleştirildi

Toplantı , Keşan İlçe Millî Eğitim Müdürü İlhan Saz başkanlığında 15 Haziran 2022 Çarşamba Saat 11.00 ‘de Keşan Ahmet Yenice Ortaokulu Sevim Yenice Kültür Salonunda Şube Müdürleri, resmi özel okul ve kurum yöneticilerinin katılımıyla 2021/2022 eğitim öğretim yılının değerlendirmesi ile başladı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan ve okullarda uygulanan Temel Eğitimde 10 Bin Okul, Çevre Dostu 1.000 Okul projeleri kapsamında yapılan çalışmaların ele alındığı toplantıda İl Müdürlüğü’nce hazırlanan ve okullarda uygulanan projeler değerlendirildi.

Okullarda kurulu Tasarım Beceri Atölyelerinden sene boyunca yararlanan öğrenciler ve yapılan çalışmaların görüşüldüğü toplantıda, atölyelerin daha da verimli kullanılması hususunda yapılması gerekenlere ilişkin bilgilendirmeler yapıldı.

Mesleki Eğitim Merkezi Programı kapsamında sene boyunca yapılan çalışmaların görüşüldüğü toplantıda, yaz döneminde sürdürülecek çalışmalar ile Mesleki Eğitim Merkezi programının tanıtımına ilişkin yapılması gerekenler ele alınıp, değerlendirildi.

Okul Öncesi eğitimin yaygınlaştırılması kapsamında yapılan çalışmalar ile bu kapsamda yaz döneminde yapılacak çalışmaların görüşüldüğü toplantı, şube müdürleri tarafından birimleri ile ilgili eğitim öğretim yılının son haftasında ve yaz dönemi sürecinde yapılması planlanan iş ve işlemlere ilişkin bilgilendirmelerin yapılmasının ardından sona erdi.
Dilek ve Temennilere geçildi.

İlçe Millî Eğitim Müdürü İlhan Saz, 2021/2022 eğitim öğretim yılı sonunun tüm yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olması temennisinde bulunarak teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu