Asayiş

Daha önce de kazaların yaşandığı kavşakta yine kaza!

Keşan’da iki araç kavşak notasında çarpıştı. Daha önce de büyük küçük çok sayıda kazanın yaşandığı ve sık sık kazaya tanıklık ettiklerini belirten halk, 19 Kasım Caddesi üzerinde gerekli önlemlerin alınmasını istedi.

Kaza Cumhuriyet Mahallesi’nde 14.45 sıralarında meydana geldi.
Edinilen bilgiye göre, Vali Fahri Yücel Caddesi’nden kavşak noktasına çıkış yapan sürücülüğünü O.T.’nin yaptığı 34 RU 567 ve 19 Kasım Caddesi üzerinde seyir halinde olan T.K. idaresindeki 22 EN 005 plakalı otomobiller çarpıştı. Çarpışmanın şiddetiyle yol üzerinde ters dönen 34 RU 567 plakalı araç, daha sonra geri geri giderek bir evin bahçe duvarına çarptı.


Kazanın haber verilmesi üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi.
Kazada başını ön cama çarparak yaralanan sürücü O.T., sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek ambulans ile hastaneye gitmeyi red ederken, bölgeye gelen polis ekipleri de kaza ile ilgili inceleme başlattı.Kazaya tanıklık eden bölgedeki vatandaşlar ise, aynı noktada daha öncede de defalarca kazanın meydana geldiğini ve kavşak noktasının kontrolsüz olduğu için tehlike saçtığını söyledi. İlgililerden can kaybı yaşanmadan bölgede gerekli düzenlemelerin yapılmasını isteyen halk, yetkililerden trafik işaretçileri istedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu