Siyaset

Cumhur İttifakı’nın Tekirdağ ilçe belediye başkan adayları tanıtıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Cumhur İttifakı’nın Tekirdağ ilçe belediye başkan adaylarının tanıtım programına katıldı.

Kandemir, Çorlu Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen programda yaptığı konuşmada, seçimden sonra Tekirdağ’ı gerçek belediyecilikle tanıştıracaklarını söyledi.

Cumhur İttifakı’nın son seçimlerden güçlü şekilde çıktığını ifade eden Kandemir, “Onlar birbirlerine koltuk ikram ederken, makam beğendirirken, kendi içlerinde kavgaya tutuşmuş birbirlerini iterlerken, biz Türkiye için yarınlar nasıl daha güzel olur diye kafa kafaya veriyor ve mücadele ediyoruz. Bu millete hizmet etmek için gece gündüz gayret gösteriyoruz.” dedi.

Toplantıda 11 aday isim açıklandı

Toplantıda, Süleymanpaşa Belediye Başkan adayı Gökhan Saygı, Kapaklı Belediye Başkan adayı Mustafa Çetin, Ergene Belediye Başkan adayı Müge Yıldız Topak, Çerkezköy Belediye Başkan adayı Abdullah Öge, Malkara Belediye Başkan adayı Gediz Coşkun, Şarköy Belediye Başkan adayı Görkem Gökkaya, Hayrabolu Belediye Başkan adayı Osman İnan, Marmaraereğlisi Belediye Başkan adayı Hikmet Ata, Çorlu Belediye Başkan adayı Hakan Sunal ile MHP adayının desteklendiği ilçelerden Muratlı Belediye Başkan adayı İmdat Altıntaş ve Saray Belediye Başkan adayı Mümin Buluş tanıtıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu