Haberler

Çocuklarını alamayan kadın intihara kalkıştı

Keşan’da çocuklarını Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nden geri almak isteyen kadın, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Kaymakamlık arasında bulunan merdivene çıkarak intihara kalkıştı. Sinirlerine hakim olamayan kadını polis sakinleştirdi.

Edinilen bilgiye göre bir süre önce E.T.’nin 3 çocuğu, gerekli bakımı yapamadığı için Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nce kendisinden alınarak yurda yerleştirildi.


Aradan geçen zamandan sonra, E.T. bugün 16.00 sıralarında Keşan Kaymakamlığı’na çocuklarını geri istemek üzere geldi. Bu sırada,
sinir kontrolünü kaybeden kadın, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Hükümet Konağı arasında kalan yangın merdivenlerine çıktı. Merdivenlerin en son katına gelen E.T., bir bacağını boşluktan dışarı çıkararak intihara kalkıştı.
Olayın fark edilmesi üzerine bölgeye gelen polisler, yangın merdiveninden atlamak üzere olan kadını vazgeçirmeye çalıştı.
Müzakereci polislerin kendisiyle konuşarak sakinleştirmeye çalıştığı kadın, uzun uğraşlar sonunda bulunduğu yerden inmek için ikna edildi.
Merdivenlerden indirilen E.T., Keşan İlçe Emniyeti’ne ifadesi alınmak üzere götürüldü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı