Haberler

CHP’nin başlattığı kampanyaya yapılan bağışlar, Bayraklı Belediyesi’ne teslim edildi

İzmir’de meydana gelen depremin ardından bölgedeki yaraların sarılması için yardım kampanyası başlatan Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Başkanlığı, kampanya sonrası açıklamada bulundu.

CHP Keşan İlçe Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“İzmir’deki depremin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Örgütü ve Keşan halkı olarak tek yürekte birleştik. Yaralarımızı beraber sarmak için İzmir oldu yüreğimiz. Bizler de buradan İzmir’de depremden zarar gören ve sokakta yaşamaya başlayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu göstermek için İzmir Depremi Yardım Kampanyası başlattık.


Depremzedelerimize toplanan ve ulaşan tırımızın içerisinde Kuru Gıda, Hijyen Kiti, Battaniye, Kışlık Kıyafet, Maske ve Dezenfektan, Bebek Bezi, Bebek Maması, Uyku Tulumu, Kalın Mat, Tekerlekli Sandalye, Elektrikli Isıtıcı gibi ihtiyaçları olan bir çok ürünü ve oradaki çocuklarımızı unutmamak, bir nebze de olsa yüzlerini gülümsetebilmek adına oyuncaklar gönderdik.


Yardımlarımız İzmir Bayraklı Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü’ne İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz tarafından tutanakla teslim edildi. Elbette ki yüreğimiz İzmir’den yana, burada mağdur olan her bir vatandaşımızla beraber oldu. Ve nerede bir deprem, yardıma ihtiyacı olan olsa yüreğimiz orada olacak.


Parti üyelerimiz ve Keşan halkımız bir kez daha zor zamanlarda nasıl tek yürek olduğumuzu, nerede ve kim olursa olsun omuz omuza verip, her zaman ihtiyacı olanın yardımına koştuğumuzu ve koşacağımızı, yaralarımızı birlikte sararak bizlere gösterdi.Bizler de buradan yardımlarımızı ulaştırabilmek için araç tahsis eden Uzunköprü Belediye Başkanımız Sayın Özlem Becan’a, kampanyamıza destek ve emek veren her bir üyemize ve Keşan halkımıza İzmir’in yaralarını birlikte sarmamıza katkıda bulundukları için teşekkür ediyoruz. Ve Milletimizin bir daha böyle acılar yaşamamasını canı gönülden diliyor, yaşamını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet; depremzede yakınlarına ve tüm ulusumuza bir kez daha başsağlığı diliyoruz.
Ülkenin neresinde hangi acı yaşanıyorsa biz de o acıyı yüreğimizde hissediyoruz. İzmirli kardeşlerimizin acısını hafifletmek, deprem sonrası oluşan ihtiyaçların karşılanmasına destek vermek için Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü ve Keşan halkı olarak elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Yüreğimiz İzmir’de.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu