Haberler

CHP Keşan İlçe Örgütü 23 Haziran seçimleri için İstanbul’a araç kaldırıyor


Cumhuriyet Halk Partisi Keşan Başkanı Heves Yıldız, 23 Haziran 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yenilenen İBB (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı) seçimi için Saros Körfezi dahil, seçim günü İstanbul’da bulunmak isteyen vatandaşlar için araç kaldırılacağını söyledi.


EN GEÇ 19 HAZİRAN’A KADAR ULAŞMALARI GEREK
Haksız yere İstanbul halkının iradesinin elinden alındığını ifade eden Yıldız, Ekrem İmamoğlu’nu tüm bu olumsuzluklara rağmen yine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı yapacaklarını belirtti. Her şeyin çok güzel olacağını hatırlatan Yıldız, “23 Haziran günü Saros Körfezi’nden İstanbul’a oy kullanmaya gidecek seçmenlerimize ulaşım desteği sağlıyoruz. İstanbul’a oy vermeye gidecek vatandaşlarımızın geç 19 Haziran 2019 saat 17.00’ye kadar bizlere ulaşmalarını rica ederiz. İletişim için 0 (533) 381 14 78 numaralı telefondan bize ulaşabilirler. Mart’ta bahar getirdik, yaz da gelecek!” şeklinde konuştu.
Yıldız son olarak; “Edirne Milletvekilimiz Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu ve Belediye Başkanlarımız İstanbul’da aktif olarak seçim çalışmalarında görev alıyorlar.Biz de burada seçmenlerimizin ulaşımını sağlamak için tüm örgütümüzle çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu