Siyaset

CHP Edirne heyeti Özgür Özel ile TBMM’de bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, milletvekilleri Ediz Ün ve Ahmet Baran Yazgan, İl Başkanı Samet Kahraman, Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Kırcasalih Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü, Beğendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek ve CHP Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı‘nın yer aldığı Edirne heyeti, geçtiğimiz gün Ankara’da CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i ziyaret etti.

“Kararlıyız, umutluyuz ve heyecanlıyız”

Ziyaretle ilgi sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Gürkan, “Sayın Genel Başkanımıza yeni görevinde başarılar dileyerek, Edirne’miz ile ilgili güzel bir sohbet gerçekleştirdik.
Dün olduğu gibi bundan sonra da aydınlık bir Türkiye için mücadelemizi hep birlikte sürdüreceğiz.
Kararlıyız, umutluyuz ve heyecanlıyız. CHP Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’in liderliğinde önce yerel seçimlerde sonra genel seçimlerde partimizi iktidara hep birlikte taşıyacağız.” ifadelerini kullandı.

“Keşan kimi istiyorsa o olacak”

CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır da, ziyaretin TBMM’de grup toplantısının ardından gerçekleştirildiğini belirterek; “Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’le Türkiye Büyük Millet Meclisinde bir görüşme gerçekleştirip örgütümüzün taleplerini, beklentilerini paylaştık. Sayın Genel Başkanımız bizi ilgiyle dinledi ve Keşan’ımıza selamlarını gönderdi. Örgütümüz kimi istiyorsa o olacak, Keşan kimi istiyorsa o olacak. Ama şu bir gerçek ki: ‘Her şey çok güzel olacak!'” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu