Haberler

Cevizlik Deresi yanındaki yol asfaltlanıyor

Keşanlılar ve bölgeye gelenlerin yoğun olarak kullandığı yollardan biri olan Kipa Yolu olarak da bilinen Cevizlik Deresi yanındaki Akıncı Sokak asfaltlanıyor.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 31 Mayıs 2019 Cuma günü, Cevizlik Deresi yanındaki Akıncı Sokak’ta (kipa yolu üzeri) yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı ile çalışmaların yürütüldüğü alana giden Helvacıoğlu, burada Fen İşleri Müdürü Hasan Özer’den bilgi aldı.
Cevizlik Deresi’nin yanında kalan ve özellikle yaz döneminde hem Keşanlılar’ın hem tatilcilerin hem de yabancı turistlerin uğrak noktalarından olan alışveriş merkezine gidişi sağlayan yolda asfaltlama ve tretuar çalışmalarına başladıklarını bildiren Helvacıoğlu, bu bölgeyi daha kullanılabilir ve şehrin odak noktalarından biri haline getirecek projeler üzerine mesai harcadıklarına dikkat çekti.
Başkan Helvacıoğlu, çalışmaların tamamlanması sonrası yolun hem yayalar hem de araçlar için daha güvenli ve kullanışlı hale geleceğini bildirdi.

 Cevizlik Deresi yanındaki

 Cevizlik Deresi yanındaki

 Cevizlik Deresi yanındaki

Reklam

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu