Haberler

Bunu Konuşalım’ın bugünkü konuğu, DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Kerem Arda

Keşan FM?de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programında bugün; DEVA Partisi’nin Edirne genelinde teşkilatlanma süreci konuşulacak.

Moderatörlüğünü Cavit Deniz‘in üstlendiği ve bugün saat 13.30’da başlayacak programın konuğu; DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Kerem Arda olacak.

Keşan FM yetkilileri, dinleyicilerin 0549 537 26 36 whatsapp hattına sesli ya da yazılı mesajlarını gönderebileceklerini belirterek; programın tekrarının, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebileceğini, program kayıtlarının ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacağını bildirdi.

Kerem Arda Kimdir?
“Edirne’de doğdum ve 37 yaşındayım. İlk ve orta öğrenimini Edirne’de tamamladım daha sonra Ege Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun oldum. Saros Körfezi’ndeki turizmin gelişme perspektifleri ile ilgili yüksek lisans tezini tamamladım. Şu anda da uluslararası rezervler ile ilgili doktora çalışmamı bitirmek üzereyim. Ticaret ile uğraşıyoruz. Turizm, mimarlık, mühendislik üzerine şirketlerimiz var. Aile şirketimizde yöneticilik yapıyorum. Daha önce Adalet ve Kalkınma Partisi’nde 2013 ve 2017 yılları arasında 4 yıl merkez ilçe başkanlığı yaptım ondan önce de teşkilat kademelerinde yer aldım. Yaklaşık 10 seneye yakın bir siyasi hayatım var.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu