Haberler

Bir günde iki kere uyuşturucu ile yakalandı, yere attığı madde polislerin dikkatinden kaçmadı

Bir günde iki kere uyuşturucu maddeyle yakalanan şahıs, elindekileri yere atıp kurtulacağını sandı ama kaçamadı.

Keşan’da 7 Haziran 2019 Cuma günü Yeni Mescit Mahallesi Zati Yörüker Caddesi üzerinde devriye görevinde bulunan Yunus timleri tarafından durumundan şüphelenilerek takibe alınan şahıslar, ekipleri görüp kaçmaya başladı. Yaya ve motorize ekipler tarafından bir süre kovalanan şahıslar Huzur Sokak girişinde yakalandı. Polise herhangi bir kimlik belgesi göstermeyen şahıslar üzerinde yapılan üst aramasında bir suç unsuruna rastlanmadı; ancak polisin dikkatinden yere atılmış durumda bulunan kağıda sarılmış fişekler haline getirilmiş uyuşturucu madde kaçmadı.
Maddelerin kendine ait olduğunu kabul eden B.Ö. ve F.D. isimli şahıslar yapılan GBT araması sonrasında daha önce herhangi bir aranmalarının olmadığı anlaşılması üzerine nüfus cüzdanı bulundurmamak suçundan kabahatler kanuna göre işlemler uygulandı ve Narkotik Birimi’ne teslim edildiler.
Aradan bir süre geçtikten sonra B.Ö. bu kez yine Yenimescit Mahallesi’nde Çarşı ve Mahalle Bekçileri tarafından 22.40 sıralarında durumundan şüphelenilerek durduruldu. Ekipleri gördüğünde daha önce de yaptığı gibi üstünde bulunan uyuşturucu maddeleri yere attı ancak durumu fark eden ekipler tarafından uyuşturucu maddeler Narkotik Birimi’ne teslim edimek üzere B.Ö. Polis Merkezi’ne götürüldü.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu