Haberler

AK Parti kongre startı, belde başkanı atamalarıyla verildi

AK Parti‘de 4 Nisan‘da yapılacak, 7. Olağan Kongre‘nin startı yapılan belde başkanlığı atamalarıyla verildi. Yenimuhacir Belde Başkanlığı’na Şükrü Çalışkan, Beğendik’e ise Salim Değişti yeniden atandı.
AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı’nda bugün düzenlenen basın toplantısında kongre takvimine ilişkin bilgiler paylaşılırken, Yenimuhacir ve Beğendik Belde Başkanlığı’na yapılan atamalarla ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu.
AK Parti Keşan Siyasi ve Hukuk İşlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Hakan Çapın, belde başkanları, AK Partili Belediye Meclisi üyesi
Tarık Uysal ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı basın toplantısında 4 Nisan’da başlayacak olan Olağan Kongre takvimi ile bilgiler de basınla paylaşıldı.
Toplantıda konuşan Çapın, “7. Olağan Kongremizin başlangıcını belde başkanı atamaları ile yapmış bulunuyoruz. Yaklaşan kongre süreci öncesinde Çalışkan ve Değişçi ile görevlerine devam etme yolunda karar alınmıştır. Bu vesile ile kendilerine başarılar diliyorum. Bundan sonraki süreçte de yenilenme hareketimiz devam edecektir.” dedi.
AK Parti Beğendik Belde Başkanı Salim Değişçi, “Partimizin verdiği görevi layığı ile yerine getirmeye çalışacağız, kaldığımız yerden devam edeceğiz. Hayırlı olsun diyorum” derken, AK Parti Yenimuhacir Belde Başkanı Şükrü Çalışkan ise, “3 yıldan beri belde başkanıyım. İyi çalışmış ve halka hizmet etmişiz ki, partimizden yola devam etme konusunda onay almışız. Herkesi mutlu etmek zor, ama biz elimizden geldiğince belde başkanlığı değil gönül başkanlığı yaparak devam edeceğiz. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bizi takip etmeye devam edin” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu