Siyaset

Adaylığını açıklayan İpsala Belediye Başkanı Ünsal: “Ustalık dönemi için 5 yıl daha istiyorum”

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri’nde Belediye Başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladı.

Bugün saat 11.00’de İpsala İYİ Parti İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen adaylık açıklamasında konuşan Ünsal; “Değerli hemşehrilerim, adaylık başvurumuzu yapmak için toplandık. Göstermiş olduğunuz teveccüh için hepinize teşekkür ederim.
Bana göstermiş olduğunuz bu teveccühü, daha önce de göstermiş olduğunuz bu 5 senelik teveccühü, önümüzdeki 5 sene için de sizlerden talep ve ricada bulunuyorum.
Bugüne kadar ne yaptıysak ortada. Alnımızın akıyla hiç bir yolsuzluğa girmeden işimizi gayet güzel yaptık. 5 sene acemilik dönemimiz olmuştur, bir ustalık dönemi için de sizden 5 seneyi istiyorum.”
dedi.

‘’İYİ Belediyeciliği getirmek için elimizden geleni yapıyoruz’’

Başkan Ünsal, açıklamasının devamında şunları söyledi:
“Aramızda bir başkan adayımız daha var. Uzunköprü adayımız Ediz Martin. Partimizin Uzunköprü adayı kesinleşmiştir, hayırlı uğurlu olsun. İnşallah Uzunköprü’de de büyük işler yapacağız. İYİ Parti yöneticiliğini, İYİ Belediyeciliği getirmek için elimizden geleni yapıyoruz, örnekleri var. Bir örneği de İpsala Belediyesi’dir. Uzunköprü’de İYİ Belediyecilikle tanışacak inşallah.”  

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu