Haberler

5 gün önce İstanbul’da kaybolan oğlunu Malkara’da arıyor

İstanbul’da 5 gün önce kaybolan 26 yaşındaki genç için seferber olan ailesi, aldıkları duyumlar üzerine Malkara’ya gelerek oğulları Mücahit Kula’yı aradı.
İstanbul’un Ümraniye ilçesinde ailesiyle birlikte yaşayan 26 yaşındaki Mücahit Kula’dan 5 gündür haber alınamıyor. Ailesi, kaybolan gencin daha önce askerliğini yaptığı Malkara’da görüldüğü haberleri üzerine Malkara’ya gelerek aramaya başladı.

Diğer oğullarıyla Malkara’ya gelen baba Hamza Kula, kaybolan oğlunun İstanbul’dan otobüse binip Malkara Otogarı’nda indiği yönünde duyumlar aldıklarını söyledi. Oğlunu bulma ümidiyle Malkara’ya geldiklerini söyleyen Hamza Kula, “Oğlum Mücahit, kaybolduğundan beri huzurumuz kalmadı. Günlerdir her yerde onu arıyoruz. İstanbul’dan bilet aldıktan sonra otobüse binip Malkara’da inmiş. Emniyete gerekli başvuruyu yaptık, bir an önce ona ulaşmaya çalışıyoruz. Bir süredir psikolojik sorunları vardı. Gören vatandaşlarımızın, bize ya da emniyet birimlerine bildirmelerini rica ediyoruz.” diye konuştu.

“Ben Trump’ın damadıyım” demiş
Baba Hamza Kula, oğlunun kaybolmadan 2 ay önce, Amerikan Konsolosluğu’na giderek, “Ben Donald Trump’ın damadıyım, buraya nasıl geldim?” dediğini söyledi.

Kaynak: İHA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu