Haberler

18. madde uygulamasının 3 etabı askıya çıkarıldı

Yukarı Zaferiye Mahallesi, Yeni Mahalle, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi ve İstasyon mahallesinde 227 hektarlık alanda yapılan 18. madde uygulamasının 1-2 ve 4. etapları askıya çıkarıldı.

Yukarı Zaferiye, Yeni Mahalle, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi ve İstasyon Mahallesinde 227 hektarlık alanda yapılan 18.madde uygulamasının 1-2 ve 4.etapları Keşan Belediye Encümeni tarafından onaylanarak 18 Aralık 2020-18 Ocak 2021 tarihleri arasında 1 ay süre ile www.kesan.bel.tr adresi ile Keşan Belediyesi 3. katta bulunan İmar ve Şehircilik Müdürlüğü?nde askıya çıkarıldı.

Vatandaşların gerek İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden gerekse Keşan Belediyesi web sayfasından askı ilanlarını görebilecek ve var ise askı süresi olan 30 gün süre zarfında itirazlarını mağdur olmamaları için dilekçe yolu ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğü?ne bildirebilir.

Öte yandan 3.Etap (Trakya Üniversitesi Keşan Yerleşkesi ve Çevresi) parselasyon planları ise söz konusu bölgede İmar Plan Tadilatı Yapıldığından Ocak ayı içerisinde askıya çıkarılacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu